.

.

New
Freelander 6inch Врба Лист Исечете Голем Нож Занает Берберот-Ножици за Сечење Професионални Фризерски Ножици за Коса Стилист

Freelander 6inch Врба Лист Исечете Голем Нож Занает Берберот-Ножици за Сечење Професионални Фризерски Ножици за Коса Стилист

DEN 950.00
DEN 1584.00

Стока
Достапно.

Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден.Ние ќе ви понудиме замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест) или пари назад. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена . ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Ние прифаќаме alipay тука. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка :
еден режа не дојде со торба
Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
Freelander
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
js
Големина:
6 inch
вкупна должина:
И 17,5 см
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Тип На Објект:
Губење На Ножици
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
боја:
sliver
Тврдост:
62HRC
Свеж

Избор на клиенти