.

.

New
7 sharp&тенок нож подарок змеј намали професионални фризерски ножици жилет коса машина жилет сечилото фризура shears коса sissors

7 sharp&тенок нож подарок змеј намали професионални фризерски ножици жилет коса машина жилет сечилото фризура shears коса sissors

DEN 633.00
DEN 703.68

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Чистење Ножици
Бренд Име:
univinlions
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
17.5
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Број На Модел На:
R017
Заби:
14
боја:
4 Бои Се Опционални
Пакет:
Поли Торба За Пакување
Свеж

Избор на клиенти