.

.

New
Moontay 6.0 инчен Двојна Опашка Берберот Коса за Сечење Ножици Shears мала Тежина рачно изработени Фризерски Алатка Висок Крајот Јапонија 440C

Moontay 6.0 инчен Двојна Опашка Берберот Коса за Сечење Ножици Shears мала Тежина рачно изработени Фризерски Алатка Висок Крајот

DEN 979.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Што можам да сторам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со пишување на вашата следење на број : www. трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 5-14 дена да пристигнат.0 инчен Двојна Опашка Берберот Коса за Сечење Ножици Shears мала Тежина рачно изработени Фризерски Алатка Висок Крајот Јапонија 440 C
Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Големина : 6 инчен Боја : Сребро Тип : 1pc на Сечење Режа (без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ФАКТУРА и чување на информации, ако сакате да. дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Што да сторите доколку производот има проблем? Ве молиме НЕ го отвори спорот, без да бара помош ,Moontay секогаш чувајте 24 часа на линија услуга за Moontay секој клиент,и се надевам дека сите би можеле да имаат добар шопинг искуство тука.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
рачно изработени day2c3
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
6 inch
вкупна должина:
И 17,5 см
Бренд Име:
Moontay
Нерѓосувачки Челик Тип:
Јапонија 440c
Рачка Материјал:
Јапонија 440c
Е Прилагодена:
Yes
Е прилагодено лого:
Yes
Нерѓосувачки Челик Тип:
Јапонија 440c
боја:
Сребро.
функција 1:
Имајќи Завртки
Карактеристика 2:
двојна опашка
Употреба:
Home и берберот
Додатоци:
Ножици прстени
Свеж

Избор на клиенти