.

.

New
Јапонија 6&7&5.5 Инчен Високо Квалитетна Професионална Фризерски Ножици Поставите Коса За Сечење Чистење, Берберот Shears Сет

Јапонија 6&7&5.5 Инчен Високо Квалитетна Професионална Фризерски Ножици Поставите Коса За Сечење Чистење, Берберот Shears Сет

DEN 804.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6&7&5.5(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5&19&16.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење стапки)20%-30% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание. 1.Стандард на Превозот од Chian toworldwide(7to29business дена),f повеќе од 29 дена, ве молиме контактирајте ме 2.Примена на вашата нарачка, ние обично се справи со еден ден, ако постојат посебни околности, ќе бидат обработени во рок од три дена 3.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, јас ќе ви даде многу задоволителни резултати, па јас само што доби добра оценка, ве молиме запомнете дека било какви проблеми се поврзани со мене

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
5.5 6 7hei
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
вкупна должина:
17.5
Заби:
32
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Бренд Име:
SHARONDS
Свеж

Избор на клиенти