.

.

New
Прототип На Одборот За ESPea

Прототип На Одборот За ESPea

DEN 484.32

Стока
Достапно.


Мали Двојно Страна Преку-Дупка Прототип PCB Одбор За ESPea Што е тоа?
Мали Двојно Страна Преку-Дупка Прототип PCB Одбор, Иста големина со ESPea Зошто не ти го направи тоа?
Ние треба се направи прототип одбор. Она што го прави посебни? Мерки 25.6 mm x 34mm без заглавија лемење со 2 дупки за монтажа Позлатен Преку-Дупка Да МАТЕРИЈАЛ Стаклени Влакна Пакет содржи Мали Прототип PCB Одбор x 1
Како да контактирате со нас на :
Контакт : Емили Meng
Skype : mjsxcn
Whatsapp : 8613651398644

Детали

Број На Модел На:
прототип одбор
Бренд Име:
Aprilbeacon
Свеж

Избор на клиенти