.

.

New
220V 110V 230V Мини Полимер Глина Топлина Алатка Гума Печат Втиснување во Прав Топлина се Намали Температурата на DIY Топол Воздух Пиштол За Намали

220V 110V 230V Мини Полимер Глина Топлина Алатка Гума Печат Втиснување во Прав Топлина се Намали Температурата на DIY Топол Воздух

DEN 943.00
DEN 1109.76

Стока
Достапно.

200 целзиусови степени,идеален за Керамички DIY. Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. Оваа топлина алатка не може да се прилагоди на температурата. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба.3 Нога Кабелот За Напојување. Ако немате рерна,тоа е одличен помошник за diy керамички креации.Исклучување на прекинувачот,ладење. Боја : Црна/Бела. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Номинална напон : 220 V,110 V, 230 V факултативна Боја : Бела/Црна. Номинална температура : >200°. Ако имате било какви проблеми со купување или испорака, ние ќе го ценат, ако може да не контактирате. Големина на : 230*50mm. Мулти-Функција 300-Вати Мини Топлина Пиштол. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Кабелот за напојување : 100cm. Вграден-во заградата за само-поддршка и табела врвот употреба.Спецификација : Должина : 23cm.Одржувајте растојание од 3-5 см со DIY креации,греење,околу 45 степени Агол; 3.

Детали

боја:
Бела 110V НИ Приклучокот, Црна 110V НИ Приклучокот, Бела 220V Европа, Црна 220V Европа, Бела 230V Британски, Црна 230 Британски
Материјал:
ABS+PC
Број На Модел На:
562589358486P
моќност:
300W
Номинална Напон:
220V,110V,230V факултативна
боја:
Црна,Бела
функција 1:
Полимер Глина Топлина Алатка
функцијата 2:
Глина Топлина Алатка
Функција 3:
топлина алатка втиснување
Функцијата 4:
занает топлина алатка
Функцијата 5:
топлина се смалуваат пиштол
Функција 6:
топол воздух пиштол
Свеж

Избор на клиенти