.

.

New
универзална АТВ Мотоцикл Електрично Загревани Рака Костец/Warmers Handlebar зафат потопло со премиум квалитет

универзална АТВ Мотоцикл Електрично Загревани Рака Костец/Warmers Handlebar зафат потопло со премиум квалитет

DEN 374.00
DEN 415.68

Стока
Достапно.

и сите квалитет помине пред shippment
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена . JUSTgo да изберете локација за подигнување на UPS-от .
&СЕРВИС и
1.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Бренд Име:
JMANEYES
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.23kg
Боја Име:
Бела
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
C-507869
одговараат Дијаметар за :
22mm
Свеж

Избор на клиенти