.

.

New
Не Webasto Грејач 24kw 12V 24V Бојлер Слични Авто Течни Паркинг Грејач Со Автобус Топла Продаде Во Европа Висок Квалитет

Не Webasto Грејач 24kw 12V 24V Бојлер Слични Авто Течни Паркинг Грејач Со Автобус Топла Продаде Во Европа Висок Квалитет

DEN 37440.00

Стока
Достапно.

Висок квалитет на курирска служба (само четири големи експрес испорака компаниите што ги користите, Fedex, Ups, Tnt, Dhl)
4.
Вашиот пакет ќе бидат испратени во 12-48 часа по вашата исплата потврди со Aliexpress. За вашиот товар за безбедност, формална декларација на увозот. Ве молиме да го пополните со целосна и точна капка превозот адреса.
*** Предлог :
Правни основи се отвори и да го провери пакет откако доби, само се потврди и да се пријавите откако ќе бидете сигурни на објекти се ОК. (Вашите пари по комплетна проверка од страна на Aliexrpress, најбрз 48 часа за да се испрати објект.Бидејќи ние се надеваме дека нашите клиенти се добие СРЕЌЕН ШОПИНГ ЗАБАВА.
По потврдена нарачка, ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса, така што ние може да обезбеди навремена испорака и совршен по-продажбата на услугата. Добиете бесплатен подарок
6 . Брзината на испорака на услугата.
АКО САКАТЕ ДА СЕ КУПИ,ВЕ МОЛИМЕ ДОДАДЕТЕ ЖЕЛБА ЛИСТА.следете го вашиот пакет & ве информираме проценето време на пристигнување на време.
Со цел да ги користат нашите добри и квалитетни производи, ќе мора да ги следат упатствата за инсталација и употреба.
Пристигнување области и релевантни информации. Инаку нашата компанија не е одговорен за таквите предизвикани прашање.
Почитувани купувачот,Овој бојлер е 24 V,ве Молиме оставете порака која DC сакате,кога ќе го поставите цел,ви Благодариме!
За Јапонија / Јужна Кореја купувачи,ние ќе ви ги даде попуст за превозот цена.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Објектот Должина:
62.6cm
Име На Модел:
q24
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
37cm
Објектот Висина:
30.5cm
Специјални Функции:
паркинг греење
Објектот Тежина:
22kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Боја Име:
сива
Бренд Име:
LUZAND
Свеж

Избор на клиенти