.

.

New
Бесплатен Превозот Не Webasto Бојлер за Топла Продаде Во Европа 8KW 24V Бојлер Слични Авто Течни Паркинг Грејач Со Голем Камион

Бесплатен Превозот Не Webasto Бојлер за Топла Продаде Во Европа 8KW 24V Бојлер Слични Авто Течни Паркинг Грејач Со Голем Камион

DEN 37440.00

Стока
Достапно.

Фотографиите предвидени се апсолутно реално од нас.
**КОГА ЌЕ ЦЕЛ,НИЕ ЌЕ ЈА ИСПРАТИТЕ 1 ИЛИ 2 ПОДАРОК ЗА ВАС,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА НА ГРЕЈАЧ УПОТРЕБА ВО АВТОМОБИЛ ИЛИ НА БРОД,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
*** Предлог :
Правни основи се отвори и да го провери пакет откако доби, само се потврди и да се пријавите откако ќе бидете сигурни на објекти се ОК. ЗНАЧИ, Ние само се обезбеди FEDEx , UPS-от и DHL изразува услуга. :
Ние не можеме да прифатиме Кина пост лесно да се изгуби на ризик на стоки,и други некои пост како брзина на snal.
САМО МАЛКУ ПОВЕЌЕ ЦЕНА,ТОГАШ МОЖЕ ДА ИМААТ НАЈГОЛЕМИ 4 INTERNATIONAL EXPRESS КОМПАНИИ'SERVICE . За други земји, даде најмногу поволни експрес такси. НЕ САКАТЕ!?
За некои земји, ние спроведе слободни експрес политика. Инаку нашата компанија не е одговорен за таквите предизвикани прашање. Ние се стремиме да се направи можете да уживате во високо ефикасна испорака и конкурентна изразат такса. Ве молиме да го пополните со целосна и точна капка превозот адреса. Ние инсистираат : - Висок квалитет + конкурентна цена на производите + високо ефикасни експрес сервис.
Добредојдовте на нашата продавница,ви Благодариме за вашата ЦЕЛ!
. Пристигнување ден : 15 дена? 20 дена? 30 дена? НЕМА!НЕМА!НЕМА! 2 -9 дена за некои земји? Апсолутно ДА!
Пристигнување области и релевантни информации.
Пад на превозот се добредојдени.
АКО САКАТЕ ДА СЕ КУПИ,ВЕ МОЛИМЕ ДОДАДЕТЕ ЖЕЛБА ЛИСТА.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Ротари Префрлате
Напон:
24V
Гориво:
Дизел
Специјални Функции:
паркинг греење
Бренд Име:
LUZAND
Објектот Висина:
25cm
Објектот Ширина:
29.2cm
Објектот Должина:
49cm
Објектот Тежина:
15kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Боја Име:
сива
Име На Модел:
P-П8
Свеж

Избор на клиенти