.

.

New
Мала Големина 10kw 12V 24V Вода Дизел Грејач За Автомобил Со Слични Webasto Авто Паркинг Грејач Висок Квалитет И Бесплатен Превозот

Мала Големина 10kw 12V 24V Вода Дизел Грејач За Автомобил Со Слични Webasto Авто Паркинг Грејач Висок Квалитет И Бесплатен Превозот

DEN 38400.00

Стока
Достапно.


Оваа бојлер е 12 V
Наредби за нас, ќе ги добиете следниве премиум услуги :
1. Брзината на испорака на услугата. (Вашите пари по комплетна проверка од страна на Aliexrpress, најбрз 48hours да се испрати објект.)
2. За вашиот товар за безбедност, формална декларација на увозот.
3 . Висок квалитет на курирска служба (само четири големи експрес испорака компаниите што ги користите, Fedex, Ups, Tnt, Dhl)
4.5 00 дена долго гаранција.
5 . Добиете бесплатен подарок
По потврдена нарачка, ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса, така што ние може да обезбеди навремена испорака и совршен по-продажбата на услугата. Со цел да ги користат нашите добри и квалитетни производи, ќе мора да ги следат упатствата за инсталација и употреба.
АКО Треба 24 V,ве молиме контактирајте со нас на прво место.
*** Предлог :
Правни основи се отвори и да го провери пакет откако доби, само се потврди и да се пријавите откако ќе бидете сигурни на објекти се ОК. Инаку нашата компанија не е одговорен за таквите предизвикани прашање.
ПАКУВАЊЕ ЛИСТА
АКО САКАТЕ ДА СЕ КУПИ,ВЕ МОЛИМЕ ДОДАДЕТЕ ЖЕЛБА ЛИСТА.
Пад на превозот се добредојдени. Ве молиме да го пополните со целосна и точна капка превозот адреса.
Добредојдовте на нашата продавница,ви Благодариме за вашата ЦЕЛ!

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Напон:
12V
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
4.5kg
Боја Име:
сива
Име На Модел:
Q10-12V
Гориво:
Дизел
Бренд Име:
LUZAND
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Тип На Прекинувач:
Ротари Префрлате
Објектот Висина:
19.5cm
Објектот Должина:
32.3cm
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
паркинг греење
Свеж

Избор на клиенти