.

.

New
12 Volt Преносни Шпоретот Храна Потоплите за Автомобил Брод Камион Караван Кампување Рерна 12V 12V автомобил Електрични греење ручек кутија загреана печка

12 Volt Преносни Шпоретот Храна Потоплите за Автомобил Брод Камион Караван Кампување Рерна 12V 12V автомобил Електрични греење

DEN 3024.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи.
УСЛУГА
1. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.9 m 12 Волт - 150 Вати Димензии : Внатрешна : За :230(L) x 130(W) x 80(H)mm, Тежина од 1,5 килограми Посакувам Среќен соработка припаѓаат МЕНЕ И ТЕБЕ
ПЛАЌАЊЕ
1.
Добредојдовте на нашиот Насмевка продавница
12 Volt Преносни Шпоретот Храна Потоплите Лесно да се работи, од страна на било 12 V запалка приклучок за штекер/енергија Погоден за Автомобил Брод Камион Караван Кампување Рерна Со длабоко капак дизајн Овие големи малку Храна Warmers одржите храната топла топло на оние долги патувања. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Бренд Име:
JMANEYES
Објектот Тежина:
1.56kg
Специјални Функции:
12 Volt Преносни Шпоретот Храна Потоплите
Објектот Должина:
27cm
Материјал Тип:
Внатрешни работи
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Боја Име:
Црна
Име На Модел:
око-st00a
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
20cm
shinning поени 1 :
Со длабоко капак дизајн
shinning поени 2:
случајот со лесен носат рачка
shinning поени 3:
чувајте храна топло на долго патување
одговараат за:
Автомобил Брод Камион Караван Кампување риболов
Свеж

Избор на клиенти