.

.

New
12V 450ML Нерѓосувачки Челик Првенство Литургија Патување Кафе Загрева Кригла Автомобил Базиран Греење Моторни Топла Вода во Бојлер Со Пура Полесни Кабел

12V 450ML Нерѓосувачки Челик Првенство Литургија Патување Кафе Загрева Кригла Автомобил Базиран Греење Моторни Топла Вода во

DEN 405.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.


Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Литургија 1 x Пура Полесни Кабел
Карактеристики : Големина : Прибл. 16x8.5x6.7cm/ 6.30x3.35x2.64" Материјал : не ' Рѓосувачки челик + Пластика Капацитет : 450ml Removeable електричното снабдување 12 V конектор за поврзување со запалка приклучок за штекер Едноставно приклучоци во запалка приклучок за штекер, помага да се задржи топли пијалаци за топла часа Изолирани капак чува топли пијалаци, не се лизга база Лизгачки капакот го намалува ризикот од spillage Одговара на повеќето купот на сопствениците, идеални за патување употреба
{ima
ges}

Детали

Бренд Име:
Autoleader
Тип На Објект:
Греење & Фанови
Свеж

Избор на клиенти