.

.

New
DC 12V 15W Преносни Авто Автомобил Возило Греење Ладење Грејач Фан Автомобил Defroster Demister Автомобил стил Внатрешни работи Греење Фан

DC 12V 15W Преносни Авто Автомобил Возило Греење Ладење Грејач Фан Автомобил Defroster Demister Автомобил стил Внатрешни работи

DEN 560.00
DEN 690.72

Стока
Достапно.

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.92
Објектот големина : Прибл.76 оз
Пакет тежина : 412g/ 14. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Автомобил Греење Фан
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Тежина:
362g
Специјални Функции:
Автомобил Грејач Defroster
Боја Име:
Црна
Бренд Име:
VODOOL
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти