.

.

New
5KW 12V дизел грејач за караван камион автобус Rv автомобил брод,брод дизел грејач-го замени Snugger Webasto RV дизел грејач.Не Оригиналниот

5KW 12V дизел грејач за караван камион автобус Rv автомобил брод,брод дизел грејач-го замени Snugger Webasto RV дизел грејач.Не

DEN 16767.00
DEN 20448.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Објектот Тежина:
9kg
Име На Модел:
My-5kw
Гориво:
Дизел
моќност:
5000W
Материјал Тип:
1
Специјални Функции:
грејач
Објектот Дијаметар:
39cm
Напон:
12V
Бренд Име:
Heatmyauto
Објектот Должина:
39cm
Објектот Ширина:
14cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
16inch
Тип На Прекинувач:
LCD Префрлате
Боја Име:
Црна
Точка Бр.:
2017415
Свеж

Избор на клиенти