.

.

New
Најбрзиот превозот! 2KW 12 V воздух паркинг грејач за дизел камион, Брод, караван, Rv & автомобил. Webasto & Eberspaecher тип!

Најбрзиот превозот! 2KW 12 V воздух паркинг грејач за дизел камион, Брод, караван, Rv & автомобил. Webasto & Eberspaecher тип!

DEN 18989.00
DEN 22080.00

Стока
Достапно.


Webasto тип 2 KW 12 24 V 230 V воздух паркинг грејач за дизел камион, Брод, караван, Rv, автомобил, Багери, градежни возила, специјални возила . Sliencer не е вклучена.
Пригушувач ќе биде предаден како бесплатни подароци, ако е потребно. 4 - 7 dats во Европа, Autralia, Нови Z страна на курирската служба DHL. Слични со Snugger, Webasto & Eberspaecher!
1). Главната жици Пакет. 95% од делови вклучени во внатрешноста. Гориво Филтер.
Топол воздух штекер дуктус и планината pate ќе биде shippd како бесплатен подарок.
Податоци на состојба :
Топлинска Моќност (W)
2000 година
Гориво
Дизел
Номинална Напон
12 V/24 V
Потрошувачка На Гориво
0.
Detalis :
Користење на упатството!
Инсталирање на брод!
Сликите се за повикување само!!!
Answer : ___________________________ Note : 1. Гориво Пумпа 12 V /24 V & нејзината врска жица & клип.
5 KW гас бојлер : (ве Молиме погледнете го каталогот како што следи)
5 KW - 20 KW Гас & бојлер за во автомобил, комбе, автобус, камион - ве Молиме видете :
. Гориво Преземат Цевка. Бојата е црно и бело од страна на Случаен избор. Влезот за воздух цевка & Издувни цевки. Паркинг грејач 12 V / 24 V. Овие делови се само продаваат.24 L/h
Номинална Моќност Потрошувачка (W)
14~29 W
Работи (Средина) Температура
-40 C~+20 C
Тежина на Главниот Грејач (kg)
3.
Податоци на состојба :
Топлинска Моќност (W)
2000 година
Гориво
Гас
Дизел
Номинална Напон
12 V/24 V
12 V/24 V
Потрошувачка На Гориво
0. Made - in - Кина.5
Димензии (mm)
323×120×121
Мобилен телефон контрола(Изборен)
Без ограничување
Далечински управувач(Изборен)
Без пречки≤800m гас еден не е во парк сега.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Гориво:
Дизел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
1
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
1inch
моќност:
2000W
Објектот Должина:
2inch
Име На Модел:
MY-2
Бренд Име:
MLLSE
Објектот Висина:
2inch
Тип На Прекинувач:
LCD Префрлате
Објектот Ширина:
2inch
Боја Име:
Црна
Напон:
12V /230V
Свеж

Избор на клиенти