.

.

New
2year гаранција 12v Автомобил Загрева Седиште Перница потоплите CoverHeat Грејач Потоплите Подлога/cover-зима автомобил греење влошки запалка приклучок за

2year гаранција 12v Автомобил Загрева Седиште Перница потоплите CoverHeat Грејач Потоплите Подлога/cover-зима автомобил греење

DEN 264.00
DEN 330.24

Стока
Достапно.

Кој две топлина прилагодувања со thermostatically контролирани прегреат заштита тоа ќе се обезбеди само правото на количината на топлина. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
добредојдовте на нашиот Мода продавница
Задебелување Загрева столче Грејач Перница Потоплите Покрие Подлога со запалка приклучок за универзално, за било кој автомобил стил 12v
Почитувани тоа ќе потрае вашето големо чувство
( толку топло& удобно и безбедност)
Само купат Потоа се вози со среќен и безбедност . Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена . Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
@ПРЕВОЗОТ@
1. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор.
@[email protected]
1. Сите производи имаат 1 година гаранција. Исто така одличен за смирување на болка во грбот додека возите! Едноставно да се собере, тој се одржува во местото на користење на elasticated рака што оди круг на задниот дел на седиштето и ремени дека кука на под седиштето Карактеристики : 12 V Поместена Загрева столче Покрие Универзална одговара за сите пред седиштата во автомобил Едноставно да се вклопи Загрева седиште и backrest кабелот за Напојување со запалка приклучок за приклучок адаптер 2 топлина settings (35w / 45w) Thermostatically контролирани за да се спречи прегревање Големина : за тоа : 95cm x 46cm Боја : Црна Едноставно приклучување во запалка приклучок за моќ socket
Желбата да се биде СРЕЌЕН ШОПИНГ

@ПЛАЌАЊЕ@
1.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Име На Модел:
JRD
Бренд Име:
JMANEYES
Објектот Ширина:
46cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
не-плетени ткаенини материјал
Специјални Функции:
топлински систем
Боја Име:
Црна
Објектот Должина:
95cm
Автомобил Направи:
сите
Свеж

Избор на клиенти