.

.

New
2x Нови Задебелување Загрева столче Грејач Перница Потоплите Покрие Подлога со запалка приклучок за универзално, за било кој автомобил стил 12v

2x Нови Задебелување Загрева столче Грејач Перница Потоплите Покрие Подлога со запалка приклучок за универзално, за било кој

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ СРЕЌЕН ПРОДАВНИЦА
2x Нови Задебелување Загрева столче Грејач Перница Потоплите Покрие Подлога со запалка приклучок за универзално, за било кој автомобил стил 12v
Почитувани тоа ќе потрае вашето големо чувство
( толку топло& удобно и безбедност)
Само купат Потоа се вози со среќен и безбедност . Кој две топлина прилагодувања со thermostatically контролирани прегреат заштита тоа ќе се обезбеди само правото на количината на топлина. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена . ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
2. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
@[email protected]
1.
Спецификации : Оваа универзална 12 V Загрева столче Поклопецот е идеален за употреба на овие ладни зимски утра! Само приклучете го во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекер и тоа ќе се загрее во секунди. Сите производи имаат 1 година гаранција.
@ГАРАНЦИЈА@
1. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
@ПРЕВОЗОТ@
1. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Специјални Функции:
Анти-горат уништени
Објектот Ширина:
46cm
Објектот Должина:
95cm
Боја Име:
Црна
Бренд Име:
JMANEYES
Име На Модел:
zyjr6
Објектот Тежина:
0.96kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Хемиски Влакна, полиестер платно
Објектот Висина:
1inch
Свеж

Избор на клиенти