.

.

New
Преносни Автомобил Вентилаторот за Ладење 12V Авто Мини Ладилник запалка приклучок за Полнач со Вшмукување Чаша Ventilador Coche за Караван Црна

Преносни Автомобил Вентилаторот за Ладење 12V Авто Мини Ладилник запалка приклучок за Полнач со Вшмукување Чаша Ventilador Coche

DEN 333.00
DEN 349.92

Стока
Достапно.

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.130cm
Инсталација сајт : Стакло, светларникот, рачки на вратите во штекер, rearview огледало, итн
1x Мини фан
1x Вшмукување Чаша
-7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.

Детали

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Напон:
12V
Објектот Висина:
0m
Објектот Должина:
0m
Боја Име:
Црна
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
VODOOL
Име На Модел:
вентилатор за автомобил
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Дијаметар:
14cm
Објектот Тежина:
200g
Специјални Функции:
автомобил запалка приклучок за
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
моќност:
запалка приклучок за полнач 12V
Фан дијаметар:
за 14cm
Инсталација сајт:
Стакло, светларникот, рачки на вратите во штекер, rearview огледало
тип 1:
вентилатор за автомобил
тип 2:
автомобил фанови запалка приклучок за
тип 3:
автомобил кулер
Тип 4:
автомобил фан
Тип 5:
авто фан
Тип 6:
автомобил авто вентилаторот за ладење
реден број:
54655
Свеж

Избор на клиенти