.

.

New
Моден бренд women intimates секси чипка цвет градник поставите сијамски-стил секси чипка везови градник поставите жените долна облека градник краток поставува

Моден бренд women intimates секси чипка цвет градник поставите сијамски-стил секси чипка везови градник поставите жените долна

DEN 425.00
DEN 589.92

Стока
Достапно.


Ве молиме имајте во предвид : обезбедат точни име, адреса, поштенски код, телефонски. Или не можете да добиете цел ние нема да бидеме одговорни за. Добредојдовте во Мојата Продавница! Кога ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го секој детал како што се боја, големина, количина, итн.

Детали

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Памук,Полиестер,Најлон
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Бродови Од:
Кина
Затворање Тип:
Три Кука-и-око
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Број На Модел На:
B000208
Бренд Име:
JIAOYIFEN
Боја Стил:
Природна Боја
Големина:
70A,75A,80A,85A,70B,75B,80B,85B,75C,80C,85C
Свеж

Избор на клиенти