.

.

New
Секси Жените Везови Флорални чипка Чиста Thongs Panty долна Облека долна облека Градник Сет

Секси Жените Везови Флорални чипка Чиста Thongs Panty долна Облека долна облека Градник Сет

DEN 170.00
DEN 226.56

Стока
Достапно.


Секси Жените Дама Девојка Чиста чипка Транспарентен Види Преку Флорални Везови долна Облека долна облека Unpadded Длабоко V Градник Поставува Градник Knickers Panty Гаќи Одговара
Карактеристики :
Вез Чиста чипка Дизајн - - Елегантна И Секси.
Високо Квалитетен Материјал ,Жица Слободно - - Носи Удобно.
Широк Рака - - Совршен Биста Shapper.
Специфики :
Стил : Чиста чипка Градник Поставува
Затворач & Затворање : Назад Затворање & Две Кука-и-око
Бои : Црна / Бела
Материјал : чипка + Spandex
Бендот Големина : 32 34 36
Градите Големина : 70 75 80
Куп : Б (3/4 Чаша)
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Knickers Големини : Една Големина Половината : 27 - 33 cm / 10.62 - 12.99 инчен
Директно Crotch Длабоко : 21cm / 8.26 инчен
Пакет се вклучени : 1 BUC на Градник Поставува Градник + Knickers
Забелешки :
1 : Мерење на објектот поставени на маса може да предизвика 1-3cm разлика, ве молиме имајте во предвид големините за тоа не одговара на сите луѓе. Ве молиме погледнете ги деталите на големината информации пред да купите.

Детали

Чаша Големина:
Куп Б
Бендови Големина:
32, 34, 36
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Број На Модел На:
W4
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
жица за слободни
Градник Стил:
Им Помогнам На
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
EFINNY
Затворање Тип:
Назад Затворање
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Свеж

Избор на клиенти