.

.

New
Vogue Тајна женска долна облека Секси Лесна Push Up Градник Bralette 3/4 Чаша Градник 8 Боја Избор на Цврсти Underwire Градник Sutia

Vogue Тајна женска долна облека Секси Лесна Push Up Градник Bralette 3/4 Чаша Градник 8 Боја Избор на Цврсти Underwire Градник

DEN 321.00
DEN 401.28

Стока
Достапно.


Детали

Чаша Големина:
А, Б
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Им Помогнам,Фрлам,Поместена
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Број На Модел На:
3130-0
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање
Свеж

Избор на клиенти