.

.

New
Жените Секси Триаголник првенство градник Природна Свила Поставата Жица за Слободни Unpadded Градници Секојдневниот bralette Црна, Розова bralett 2018 Нови

Жените Секси Триаголник првенство градник Природна Свила Поставата Жица за Слободни Unpadded Градници Секојдневниот bralette

DEN 990.00
DEN 1236.96

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА на :
S Вклопува да 70 A/70 B/70 C
М Вклопува да 75 A/75 B/75 C
L Одговара на 80 A/80 B/80 C
*Совети : 1. Ова е Азија големина, ве молиме проверете ја вашата големина пред да купите.НЕ се однесуваат на S/M/L едноставно. Објектот се Мери од страна на страна , тоа може да го има 1-3cm разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска големини. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме! 3. Нашите печати е Печатење на Ткаенина, може да биде малку поинаков печатење на обрасци со различни единици. Ви благодариме.

Детали

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Материјал:
Свила,Најлон,Spandex
Број На Модел На:
4B18048H08
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Поддршка Тип:
жица за слободни
Градник Стил:
Unlined
Бренд Име:
SuyaDream
Стил:
Секси
Стил:
Повик
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенини:
78%Најлон 22%Spandex
Поставата:
100%Природна Свила
Свеж

Избор на клиенти