.

.

New
Нов бренд им помогнам на секси чипка градник за жените intime памучна долна облека 34/75 36/80 38/85 40/90 42/95 44/100 C D ДД E ПРВЕНСТВО Градник 3370

Нов бренд им помогнам на секси чипка градник за жените intime памучна долна облека 34/75 36/80 38/85 40/90 42/95 44/100

DEN 303.00
DEN 631.68

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на објекти надвор во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. 2) Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. 4) ве Молиме љубезно ве молиме имајте во превозот цената НЕ вклучува било imiport даноци. Плаќање : Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Ние ќе ви препорача вашиот соодветна големина.
Почитувани купувачи, добредојдовте да ја посетите нашата продавница !
Ве молиме изберете ја вашата сопствена големина според следнава големина на табела. Ви благодариме! Повратни информации - Попуст : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
На градник,C првенство D првенство E купот е со иста големина,како што се 44/100 големина,погоден за 100 C 100 D 100 E. Ви благодариме!
* Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Искрено се надевам дека ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука. 3) Сите корисници кои ја напушти пет ѕвезди на двете повратни информации и детална оценка на трансакцијата ќе имаат најмалку $1 попуст за нивниот следен наредби, попуст, ќе бидат поголеми врз основа на вкупниот цел износ.
НАПОМЕНА :
* Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Детали

Чаша Големина:
C, D, ДД, E
Бендови Големина:
34 75, 36 80, 38 85, 40 90, 42 95, 44 100
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Lycra,Ацетат,Модални,Бамбус Влакна,Памук,Чипка
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Еден-Парче,Поместена
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око,Назад Затворање
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Nessayoo
Стил:
Секојдневниот
Број На Модел На:
A-B070265
Куп Форма:
Полна Чаша
Број На Модел:
памук градник за жените сопруга девојки плус големина
Куп дебелина:
тенка чаша
Свеж

Избор на клиенти