.

.

New
Без Прирабници Секси Градник Флорални Чипка Градник Лесна Безжична Плус Големина 50DEF 115DEF Градници Градник долна Облека

Без Прирабници Секси Градник Флорални Чипка Градник Лесна Безжична Плус Големина 50DEF 115DEF Градници Градник долна Облека

DEN 518.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите
2, Генерален 5-30 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Детали

Чаша Големина:
D, E, F
Бендови Големина:
36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Број На Модел На:
XUANYUAN 3956
Декорација:
Чипка
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Пет Кука-и-око,Назад Затворање
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Поддршка Тип:
жица за слободни
Градник Стил:
Им Помогнам На
Стил:
Секси
Свеж

Избор на клиенти