.

.

New
Многу Бои, Изберете Плус Големина 75-100 C D E Првенство Мода Жените Долна Облека Градници За Жени Бесплатен Превозот

Многу Бои, Изберете Плус Големина 75-100 C D E Првенство Мода Жените Долна Облека Градници За Жени Бесплатен Превозот

DEN 547.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница
Драг пријател : добредојдовте на нашата продавница, ние имаме свои фабрика, нашите производи имаат голем број на инвентар, немојте да се грижите за инвентар проблем, нашата компанија главно производство : плетење жените чизми, децата плетени ракавици, машки и женски панталони, мажите и жените јакни, нашата компанија се наоѓа во dongguan сити, провинцијата guangdong, имаме професионален тим, ако сакате да го нарачате повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде попуст, добредојдовте на големо и мало, посакувам да имате среќен шопинг.

Детали

Чаша Големина:
C, D, E
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Модални
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање,Четири Кука-и-око
Боја Стил:
Природна Боја
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Свеж

Избор на клиенти