.

.

New
Господар На Квалитетот Knob Машина Бонсаи Алатки Конкавна Машина Круг Работ Машина 210 Мм (8-1/4) Не ' Рѓосувачки Челик Од TianBonsai

Господар На Квалитетот Knob Машина Бонсаи Алатки Конкавна Машина Круг Работ Машина 210 Мм (8-1/4) Не ' Рѓосувачки Челик Од TianBonsai

DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
TianBonsai
Број На Модел На:
JTS-08
Функција:
Долго Должина
Pruner Тип:
Наковалната
По завршувањето:
песок полски
Материјал:
нерѓосувачки челик (5Cr15MoV)
Кастрење Алатка Тип:
Knob Машина
Вкупна Должина:
8-1/4 инчен
Сечилото Ширина:
5/8 инчи
Работ Цврстина:
HRC58
Обезбедување На Квалитет:
3 Години
квалитет:
господар одделение
Свеж

Избор на клиенти