.

.

New
Автоматско полевање тајмер

Автоматско полевање тајмер

DEN 4319.52

Стока
Достапно.


Овој производ е најголемата предност : . Контролорот за Жеџијанг, чип е многу стабилен Со соларни полнење помошни третман на површински индукција, но, исто така, има слаба струја топката вентил за автоматско исклучување на функцијата, за да се спречи без електрична енергија не може да се затвори, поплава, триесет секунди не екран работење, електронски екранот автоматски ќе се исклучи за да ја зачувате електрична енергија, користете два 5 батерии повеќе упорни од 7 батеријата, или висок напон, контролер запечатување добро, не ooze вода не излегуваат во јавноста безбедно и лесно да се користи. Усвојување на мулти-функција, лесно да се работи на контролорот, поставување на систем може да се постави осум пати на ден, нека ви произволно поставени наводнување време и вода. Пад на главата е поставено завртка, вода принос, регулатива може да биде затворена

Детали

Тип:
Градина Вода Тајмери
Материјал:
Пластични
Тајмерот Тип:
Ac Про
Број На Модел На:
Т-009
Свеж

Избор на клиенти