.

.

New
(5PCS/pack)12-6mm брзо спојување. Цевка заеднички.. Бесплатен Превозот

(5PCS/pack)12-6mm брзо спојување. Цевка заеднички.. Бесплатен Превозот

DEN 240.00

Стока
Достапно.


*Straignt заеднички,промените од 8мм да 6mm
*Материјал : PBT
*Притисок : 0bar~~20bar
*Способен да се 8мм OD цевки да 6mm OD цевки
(Црна)

Детали

Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
Easirco
Стандард:
BS
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PBT
Материјал:
PP
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Црна
Големина:
8мм да 6mm
Функција:
МАГЛА ЛАДЕЊЕ ВРСКА
брзо спојување:
БРЗО ПОВРЗУВАЊЕ
MOQ:
СЕКОЈ Е ПРИФАТЛИВО
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти