.

.

New
6 компјутери градина црево млазницата splitter 8 / 11mm до 4 / 7mm Црни пластични црева конектор

6 компјутери градина црево млазницата splitter 8 / 11mm до 4 / 7mm Црни пластични црева конектор

DEN 121.00
DEN 142.08

Стока
Достапно.


8/11 да 4/7 mm црево конектор
Материјал : пластика
Се однесува на автоматско полевање конектор
Пакет се Вклучени : 6 компјутери ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации.ние ќе го цениме тоа. Ние може да ви даде најдоброто решение. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди . Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден.

Детали

Тип:
Градина Вода Конектори
Број На Модел На:
8/11 да 4/7 mm црево конектор
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти