.

.

New
6 компјутери Автоматско полевање sprayer Конектор За 6mm Млазницата конектор 8 / 11mm црево Додатоци

6 компјутери Автоматско полевање sprayer Конектор За 6mm Млазницата конектор 8 / 11mm црево Додатоци

DEN 121.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.

Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден.net/en ( копирате на прелистувачот) 1.ние ќе го цениме тоа.
8/11mm црево да 6 милиметри Млазницата конектор
Материјал : пластика
Се однесува на автоматско полевање конектор
Пакет се Вклучени : 6pcs ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. Ние може да ви даде најдоброто решение. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .

Детали

Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Стандард:
Din
Број На Модел На:
8/11mm црево да 6 милиметри Млазницата конектор
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти