.

.

New
Sprinkler главата градинарството наводнување на sprinkler, автоматска ротација 360 степени тревник наводнување млазницата, покривот ладење sprinkler

Sprinkler главата градинарството наводнување на sprinkler, автоматска ротација 360 степени тревник наводнување млазницата, покривот

DEN 1170.00
DEN 1257.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Sprinklers
Sprinkler Тип:
dial
Свеж

Избор на клиенти