.

.

New
Автентични северна vectra N117A - V3 - V5 - N607GPS навигација модул автомобилот возило DVD navigator главниот одбор

Автентични северна vectra N117A - V3 - V5 - N607GPS навигација модул автомобилот возило DVD navigator главниот одбор

DEN 1290.24

Стока
Достапно.

Ова е нормално.
Добредојдовте на одржување продавница
Интегритет услуги, професионален за вас, вашето задоволство е мојата сурова извршување!
Интегритет на живот, работа hard Praise е вистина, никогаш не четка, интегритет е принципот на мојот живот, јас сум бил работат напорно!
1. (забелешка : чување на производот, цените се со исклучок на даноци, исто така, не направи од фактура)
2. Навигација core модул е висока техничка содржина, ве молиме да се купи внимателно без одржување искуство, ве молиме внимателно да се провери пред да купувате кола и електронска компонента неуспех, како што се потврда е оваа продавница се продаваат на квалитетот на лекот има проблем, ве молиме контактирајте ме, откако и двете страни се зборува повеќе работи, ќе ве молам да се прими стоката во два дена производот истиот mail, јас ќе добие наплата во рок од три дена за испорака за замена или рефундирање (ако е вештачки штета, ве молиме! Ние не сме одговорни за враќање. Се должи на производителот на серијата, бојата ќе биде различна, може да се појави на подигнати слики и ќе добиете вистински бебе е различно. Ве молиме да не контактирате директно без претходно лоша проценка или коментари ве молиме контактирајте со нас во времето, сопственикот е многу негува секој пат кога вашата добра репутација, ние се сеќаваме, не е лесно да се освои, но исто така се надеваат да ја добиете вашата разбирање и поддршка, ви благодариме за соработката!.

Детали

Бренд Име:
MLLSE
Свеж

Избор на клиенти