.

.

New
СТП Заштитна Звучник Кутија Торбичка Торба Покрие Случај За Bose SoundLink се Врти+ Плус Безжична Bluetooth Звучник-Одговара за Plug&Кабли

СТП Заштитна Звучник Кутија Торбичка Торба Покрие Случај За Bose SoundLink се Врти+ Плус Безжична Bluetooth Звучник-Одговара

DEN 624.00
DEN 1039.20

Стока
Достапно.

СТП Заштитна Звучник Кутија Торбичка Торба Покрие Случај За Bose Sound Link се Врти+ Плус Безжична Bluetooth Звучник-Одговара за Plug&Кабли Опис : Специјално Дизајнирани за Bose Soundlink се Врти+ Пренослива Безжична Bluetooth Звучници и Полначот, Мека и Лесна за Носење, Голема Заштитна за Bose Soundlink се Врти+ Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот Од Гребнатини Dings и Вдлабнатини. Функција : 1. Состојба : Brand new & Висок квалитет. 2. Материјал : СТП+ЕВА 3. Боја : Црна, Сива 4. Нето тежина : 250g 5. Пренослив,мода,светлина и голема заштитни случај за Bose Sound Link се Врти+ Плус Bluetooth Звучници, заштита на звучникот од штрајк и scrape. 6. Посебно за Bose Sound Link се Врти+ Плус Bluetooth Звучник Пакетот вклучува : 1x Случај 1x Појас
(Говорник и додатоци не се вклучени).

Детали

боја:
сива, црна
Тип На Објект:
Кеси
Материјал:
TPU+Пластика
Бренд Име:
ZOPRORE
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Случај За Bose SoundLink Се Врти +
SKU:
ZP-170805001
Големина:
29*15*12cm/ 11.41*5.9*4.72inch
боја:
Црна, Сива
Свеж

Избор на клиенти