.

.

New
Мотоцикл Handlebar Автомобил Аудио FM ТФ MP3 USB/SD Справи со Бар Стерео 2 Звучници Засилувач на Звук Аларм Систем Мотор Анти-Кражба

Мотоцикл Handlebar Автомобил Аудио FM ТФ MP3 USB/SD Справи со Бар Стерео 2 Звучници Засилувач на Звук Аларм Систем Мотор Анти-Кражба

DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Мотоцикл Аудио Систем FM Радио Стерео Засилувач од Говорникот, Анти-кражба И Алармот На производ има анти-кражба и претекнување аларм функции, може да се бара автомобил во паркинг
Радио функција, поддржува SD, MMC картичка, У диск играње
Со ПОМОШЕН функција, looping музика, по powrefailure волумен, и на моменталната музичка меморија функции
Мотоцикл аудио боја : црна Говорникот боја : црна
Спецификации на бендот FM :
Корица : 87 - 108 (± 0.55 MHz)
Осетливост : 11d B
Нарушување : 0.5%
SNR : 60d B
Општи спецификации на радиото :
Излез : 2 X 15 W
Напон : DC 12 V
Димензии : 10 Х 6 Х 4cm
Боја : Црна
Пакување : 1 Сет (1x играч + 2x јазик)
Спецификации на говорници :
Напон : 12 V DC
Отпорност : 4 - 8
Фреквенција : 165 Hz
Ефективна фреквентен опсег : Fo-12 Khz
Нарушување :
Внесете : 15 W
Максимална надвор : 30 W
Конекција : 2 кабли(прибл 100cm секоја)
Димензии : 8 х 8 х 9.5 cm
Пакет се вклучени : (Pls биде љубезно ве молиме да знаат ова мото автомобил говорникот доаѓа со магнетни,па ние само може да брод од преку Малезија Пост,се надевам дека за разбирање! )
1 x Мотоцикл аудио
2 x Говорникот
1 x Далечинска контрола
1 сет x Инсталирате додатоци
1 x англиски упатство

Детали

Тип На Објект:
Јазик
Материјал Тип:
Алуминиум & Пластика
Говорници Видови:
Говорници Поставува
Аудио Чувствителност:
100%
Отпорност:
анти-кражба мотоцикл аудио
Објектот Тежина:
8kg
Од Моќ:
45w
Фреквентен Опсег (Hz):
ниска 410Hz & висок 510Hz
Специјални Функции:
Звучници,Безбедност Аларм
Име На Модел:
Говорници Поставува
Бренд Име:
К KWOKKER
Објектот Големина:
Мотоцикл јазик
Напон:
12V
Боја Име:
Црна
Автомобил Направи:
Автомобил,Комбе,Камион,ЏИП,Мотор,Јахта,Брод, off Road Возило,Busses итн
Свеж

Избор на клиенти