.

.

New
Кинески Ресторан Келнер Работа Грб Долг Ракав Жените Келнерка Униформа Пекинг Опера Маска Кинески Готвач е Јакна Црвен Комбинезон 18

Кинески Ресторан Келнер Работа Грб Долг Ракав Жените Келнерка Униформа Пекинг Опера Маска Кинески Готвач е Јакна Црвен Комбинезон

DEN 727.00
DEN 1275.84

Стока
Достапно.


Кинески Ресторан Келнер Работа Грб Долг Ракав Жените Келнерка Униформа Пекинг Опера Маска Кинески Готвач е Јакна Црвен Комбинезон 18
жените дизајн вклучуваат грб+престилка ,
мажите deisgn само вклучуваат грб не се вклучуваат престилка
Топло Prompt
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
ЖЕНИТЕ
Големина(cm)/ Етикетата
Одговараат Висина (CM)
Одговараат на Половината (CM)
Одговараат на Wight (KG)
L
155-160
63-70
46-50
XL
160-165
70-73
48-53
XXL
165-170
73-80
55-63
XXXL
170-175
80-86
60-68
МАЖИ
Големина(cm)/ Етикетата
Одговараат Висина (CM)
Одговараат на Половината (CM)
Одговараат на Wight (KG)
L
165-170
70-76
45-53
XL
170-175
76-83
53-58
XXL
175-180
83-90
58-63
XXXL
180-185
86-93
63-70
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
Daxico
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
WK18095
Објектот:
жените келнер униформа
Применливи прилики:
Хотел опрема
Пол:
неутрален / мажи / жени
Категории на производи:
лабава грб
Погоден Сезона:
зима, есен
боја:
Црвено/Сино
Големина:
L,XL,XXL,XXXL
Свеж

Избор на клиенти