.

.

New
Хотел Чистење Работа Облека Носат Долги Ракави Есен И Зима Хотел Сопственост Cleaning Средства За Чистење Работник Униформа Соба D199

Хотел Чистење Работа Облека Носат Долги Ракави Есен И Зима Хотел Сопственост Cleaning Средства За Чистење Работник Униформа Соба

DEN 1196.00
DEN 2256.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..
Превозот( Забелешка ) :
1.Нормално,ние ќе брод од пратката во рок од 5 дена по исплата потврди.Во потрага по некои детали.
2.Тоа обично трае 20-60 дена за Кина Пост Воздух(Ние нудиме слободно) да се достави пратката (РАЗЛИЧНИ ЗЕМЈИ МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ),ве молиме контактирајте со нашата услуга на персоналот да се прошири и заштити време или следење на статусот доколку не ја прими пратката во рок од 60 дена.
3.Ако сакате да ја прими пратката под итно ,ве молиме љубезно изберете го изразат како EMS,DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от кој трае само 5-15 дена за испорака. 4.Ако има било барање на боја,големина ,pls љубезно ве молиме да оставите порака,ние ќе го организира испорака според вашата порака .
5. Pls не се отвори спор непосредно пред да контактирате со нашата услуга на персоналот за решавање на проблемот за вас .Ви благодарам многу за вашиот вид соработка.Сакате да уживате во вашата шопинг ^0^
[xlmodel]-[фото]-[0000]
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$100
$130
$150
$170
$150
160 долари
wy-приклучок-крај

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
J199
Материјал:
Ацетат,Памук
Употреба:
Службата За Храна
Свеж

Избор на клиенти