.

.

New
HK003-3510000 Вакуум Бустер Собранието ЗА ZX АВТО ДЕЛОВИ ,ОЗНАКА за земја ,КОМОДО

HK003-3510000 Вакуум Бустер Собранието ЗА ZX АВТО ДЕЛОВИ ,ОЗНАКА за земја ,КОМОДО

DEN 2640.00

Стока
Достапно.

особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА кинескиот ѕид
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ HK003-3510000
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери.
Нашите Услуги
1.
Објектот спецификите
Објектот Вид Вакуум Бустер Собрание
Бренд Име LITENG БРЕНД
Нема.Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад ., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.

Детали

Бренд Име:
KLORY
Објектот Тежина:
1
Осветленост Дел Број:
1
Тип:
11
Производителот Дел Број:
1
Материјал Тип:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
1
Другиот Дел Број:
1
Свеж

Избор на клиенти