.

.

New
Вистински BYC Вбризгување на Пумпа за Користење на Клипот Барел Елемент 11418425997 SAY95A997 SA4997

Вистински BYC Вбризгување на Пумпа за Користење на Клипот Барел Елемент 11418425997 SAY95A997 SA4997

DEN 211.20

Стока
Достапно.

Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост. Печат Нема. Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
Контакт со нас на :
Пекинг Глобалната Авто Делови Co. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно. Пекинг Кина. Печат Бр 131101-9420 A9 131152-0320 A125 131101-9920 A14 131152-0420 A126 131102-0020 A15 131153-1220 A136 131151-0020 A16 131152-1420 A138 131110-5520
131151-2020 A36 131152-2120 A146 131151-2220 A38 131152-2220 A148 131151-3220 A44 131152-7520 A149 131151-3920 A54 131152-2420 A150 131151-5820 A74 131152-2820 A154 131151-6320 A79 131152-3020 A157 131152-1220 A80 131152-3120 A158 131151-6920 A85 131152-3320 A160 131151-7320 A89 131152-3420 A161 131151-7620 A92 131152-3520 A162 131152-9420 A112 131152-4020 A168 140153-2720 A116 131152-4320 A172 131151-9820 A117 131152-4420 A173 131152-0120 A120 131152-4520 A174 131152-0020 A122 131152-4820 A177 131152-5520 A186 131152-5320 A183
Начин На Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само. Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Должина:
7cm
Име На Модел:
11418425997 SAY95A997 SA4997
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Година:
2017
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Зафатнина:
1.8
Специјални Функции:
клипот
Бренд Име:
BJAP
Објектот Тежина:
60g
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
Челик
Свеж

Избор на клиенти