.

.

New
12V HEP-02A Гас Дизел Внатрешно Низок Притисок електрична гориво пумпа за автомобил carburetor, мотоцикл , АТВ

12V HEP-02A Гас Дизел Внатрешно Низок Притисок електрична гориво пумпа за автомобил carburetor, мотоцикл , АТВ

DEN 715.20

Стока
Достапно.

Палење Стартер Switch За "ОПЕЛ" ASCONA HATCHBACK CALIBRA CORSA KANDETT E СЕНАТОРОТ Б VECTRA НА 0914850 0914811 90052497 90052498 Цена : $10.5 Електричен Автомобил Прозорец lifter Господар Контрола Switch за "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 MK6 PASSAT B6 TOURAN JETTA IV 5 K4 959 857,5 ND 959 857 Цена : $15.00 Електрично Палење Стартер Switch За Audi A4 C5 A6 B7 B6 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Jetta Голф "Шкода" Octavia Fabia,4 B0 905 849 Цена : $6.90 Бесплатен превозот Нови Светла за Контрола на Главата светилка switch Одговара за "ШКОДА" OCTAVIA,ЛАУРА 1 Z0 941 431 E,1 Z0 941 431 Цена : $16.80 Бесплатен превозот Нови Светла за Контрола на Главата светилка switch Одговара за "Шкода" Ocavia II ОЕМ БР. 1 Z0 941 431 K Цена : $18.00 Цена : $18.00
12 V HEP-02 A Гас Дизел Внатрешно Низок Притисок електрична гориво пумпа за автомобил carburetor, мотоцикл , АТВ
100% Сосема Нови Во Кутија Одговара на сите carburetor опремени автомобили, комбиња и лесни камиони Fitment : 5/16" inline за повеќето од автомобил ,мотоцикл, АТВ Притисок : 7 PSI Проток : 115 LPH Volt : напон од 12 V : 1.5 А Карактеристики : 1.Универзална електронски гориво пумпа дизајниран да замени стотици механички пумпа модели 2.Висок квалитет и лесно да се инсталира 3.Пакет се Вклучени : 1x пумпа

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Година:
2005-2014
Зафатнина:
2.0
Објектот Тежина:
35g
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Специјални Функции:
електрична пумпа за гориво
Објектот Ширина:
2.5cm
Име На Модел:
HEP-02A
Бренд Име:
doteam
Објектот Должина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Автомобил Производител:
Ford
Свеж

Избор на клиенти