.

.

New
НА -12 AN12 Црна Anodised Палка Магнетни Висок Проток на Гориво Филтер 100 Micron

НА -12 AN12 Црна Anodised Палка Магнетни Висок Проток на Гориво Филтер 100 Micron

DEN 3983.52

Стока
Достапно.


НА -12 AN12 Црна Anodised Палка Магнетни Висок Проток на Гориво Филтер 100 Micron
Кога одлична филтрација е клучот за гориво перформансите на системот, Нашите Филтри обезбеди ефтин полиса за осигурување, за да се заштити вашата инвестиција. За 200 - 2700 плус HP апликации, нашите филтер собранија, нудат неверојатен тек и леснотијата на одржување и инсталација. Висок проток Филтри, исто така, вклучува внатрешна магнет да се фати фини честички.
Тело Материјал : 6061-T6 Алуминиум легура
Филтер Елемент Материјал : Нерѓосувачки челик
Филтер Густина : 100 Micron
Магнетни : Да
Cleanable : Да
Влезот&Штекер : 12 AN Женски
Телото OD : 61mm
Во текот Должина : 183mm
Боја : Светло натопи Црна елоксирани заврши за отпорен на корозија, покажуваат автомобил квалитет изглед
Пакет се Вклучени : 1pcs AN10 Црна Anodised Палка Магнетни Висок Проток на Гориво Филтер 100 Micron
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Боја:
Црна
Материјал:
6061-T6 авиони Алуминиум CNC-машински
Филтер Елемент Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Филтер Густина:
100 Micron
Магнетно:
Yes
Cleanable:
Yes
Влезот&Штекер:
12AN Женски
Телото OD:
61MM
Во Текот Должина:
183mm
Свеж

Избор на клиенти