.

.

New
12V електрична гориво пумпа за FORD F150 F350 1997-1998 4.2 L 4.6 L

12V електрична гориво пумпа за FORD F150 F350 1997-1998 4.2 L 4.6 L

DEN 3499.20

Стока
Достапно.


12 V електрична гориво пумпа за FORD F150 F350 1997-1998 4.2 L 4.6 L, промоција!најниска цена!
гориво пумпа за ford придружба ,за ford peista,за ford mondeo,за ford transit,за ford EXPLORER,за ford МАГНЕТИ
за ФОРД : FIESTA 1-1.3 L 93->
FIESTA 1-1.4 L 95- >
ПРИДРУЖБА VII 1.3 L/1.4 L/1.6 L
за MONDEO 1-1.4 L/1.6 L/1.8 L/2.0 L 95->
EXPLORER 4.0 L,5.0 L
МАГНЕТИ F150,F250,F350
LOBO 4.2 L,4.6 L,5.4 L
ОЕМ БРОЈ : 380705
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.

Детали

Бренд Име:
AR МОЌ
Име На Модел:
за форд
Објектот Ширина:
4cm
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
4cm
Автомобил Производител:
Ford
Година:
сите
Специјални Функции:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.5kg
Притисок:
3.5 БАР
боја:
Метал
Проток:
255 LPH
Тип:
за denso тип
application1 гориво пумпа:
за форд
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
боја за главата:
црвена/црна/зелена
ОЕМ:
380705
Свеж

Избор на клиенти