.

.

New
Гориво Пумпа за Kawasaki VN900 В.Н.Е 900 VN900d VN900B Вулкан 900 Класичен LT 2006-2014 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 490400022

Гориво Пумпа за Kawasaki VN900 В.Н.Е 900 VN900d VN900B Вулкан 900 Класичен LT 2006-2014 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 490400022

DEN 1675.20

Стока
Достапно.

:
490400022
Белешки
Година
Направи
Модел
Submodel
2014
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2014
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2014
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2013
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2013
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2013
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2012
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2012
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2012
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај SE
2012
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2011
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2011
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен SE
2011
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2011
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај SE
2011
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2010
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2010
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2010
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2009 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2009 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2009 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2008 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2008 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2008 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2007 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2007 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 C Обичај
2007 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
2006 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 B Класичен
2006 година
За Kawasaki
Вулкан 900
VN900 D Класичен LT
Гаранција : 1 година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Објектот Висина:
3cm
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за Kawasaki VN900 В.Н.Е 900 VN900d VN900B Вулкан 900
Име На Модел:
Гориво Пумпа за Kawasaki VN900 В.Н.Е 900 VN900d VN900B Вулкан 900
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
3cm
Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Година:
2006-2014
Објектот Тежина:
0.5kg
Зафатнина:
CC
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Бренд Име:
AR МОЌ
Притисок:
0-90PSI
боја:
Метал
проток:
150 LPH
Тип:
Гориво Пумпа за Kawasaki VN900 В.Н.Е 900 VN900d VN900B Вулкан 900
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
Година:
2006-2014
Гаранција:
1 година
ОЕМ:
490400022
Свеж

Избор на клиенти