.

.

New
Вбризгување на Инјектор за John Deere 3015DF101 3015DF102 3015DF105 3015DF106 Мотор

Вбризгување на Инјектор за John Deere 3015DF101 3015DF102 3015DF105 3015DF106 Мотор

DEN 6000.00

Стока
Достапно.


Вбризгување на Инјектор за John Deere 3015 DF101 3015 DF102 3015 DF105 3015 DF106 Мотор
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Опис :
Тип : Гориво Пумпа
Бренд : Unbranded
Апликации :
за John Deere 3015 DF101 3015 DF102 3015 DF105 3015 DF106 Мотор
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayдокументот ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Детали

Зафатнина:
види опис
Специјални Функции:
види опис
Бренд Име:
Holdwell
Објектот Висина:
0inch
Година:
види опис
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
види опис
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Име На Модел:
AT110293OBDWK4
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Нема. на Цилиндри:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Инјектор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
AT110293OBDWK4
Производителот Дел Број:
AT110293OBDWK4
Свеж

Избор на клиенти