.

.

New
Универзална Прилагодливи Tomei стил Гориво Регулатор на Притисок Со оригинални мерач и инструкции

Универзална Прилагодливи Tomei стил Гориво Регулатор на Притисок Со оригинални мерач и инструкции

DEN 852.00
DEN 906.24

Стока
Достапно.


Универзална Прилагодливи Том стил Гориво Регулатор на Притисок Со оригинални мерач и инструкции Опис : 1.TOMEI стил гориво и регулаторот понудат соодветни гориво притисок прилагодување за високи перформанси апликации. 2.Опремени со ексклузивен дизајн за да се стабилизира неговата веќе одлично гориво контрола на притисокот и овозможување на детални прилагодување. 3.Овозможува зголемување на фабриката и резервни инјектор празнење стапка. 4.Нејзините мора да се на било перформанси управувано возило. Објектот Спец : Item сосема нов во производителот кутија Регулира 200-800 KPa Идеален за повеќето возило до 450 кс апликација со четири бодликава фитинг Професионална инсталација препорачува

Детали

Име На Модел:
TOM01
Објектот Должина:
1.5inch
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал Тип:
AL
Објектот Висина:
00inch
Зафатнина:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
2012
Специјални Функции:
гориво притисок
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
HDI
Објектот Ширина:
00inch
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Свеж

Избор на клиенти