.

.

New
3pcs AN6 13MM Тефлон PTFE 11MM Плетенка Црево Сепаратор Менгеме Фитинг Адаптер-апарат TK-YGJAN6-3

3pcs AN6 13MM Тефлон PTFE 11MM Плетенка Црево Сепаратор Менгеме Фитинг Адаптер-апарат TK-YGJAN6-3

DEN 142.56

Стока
Достапно.


Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY -3pcs AN6 13 MM Тефлон PTFE 11 MM Плетенка Црево Сепаратор Менгеме Фитинг Адаптер-апарат TK-YGJAN6-3 Epman Трки 2-Дупка Braide Црево Sparators - 6 AN Оваа аукција е за 1 new Epman Трки двојна црево сепаратор. Овој сепаратор се изработени од високо квалитетни CNC палка алуминиум и е тогаш елоксирани за квалитет заврши и издржливост.Овој сепаратор се дизајнирани да се користи со масло, гориво, вода црева за да ги задржи организиран и далеку од подвижни делови на мотор. Карактеристики : Универзална. Одговара за AN6 AN4 или повеќе помали Вода,Масло,Гориво Црево CNC палка Елоксирани Алуминиумски 2-дупка 6 AN Лесна инсталација Пакување : 3pcs Боја : Црна, Сина, Големина : 13mm Забелешка : Црево не се вклучени. *******Да го пријави грешки, или да помогне со купување на********* *Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува* Сите предмети се Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Детали

боја:
сина, црна
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Зафатнина:
сите
Година:
1980-2015
Специјални Функции:
Одговара за сите автомобили
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Дијаметар:
000cm
Бренд Име:
TANSKY
Име На Модел:
TK-YGJAN6-3
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Инсталирајте Име:
3PC Палка Црево Сепаратори
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред, Заден
Површина:
СИНА Или Црна
Iitem Име:
Плетенка Црево Сепаратор Менгеме Фитинг Адаптер
Големина:
13mm
ОДГОВАРА ЗА:
AN6 AN4 Големина Црево
Број На Модел На:
TK-YGJAN6-3
Свеж

Избор на клиенти