.

.

New
CAMSHAFT ПОЗИЦИЈА ACTUATOR ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ 1.6,1.8 CRUZE AVEO G3 SONIC НОВИ 55567050 12992408

CAMSHAFT ПОЗИЦИЈА ACTUATOR ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ 1.6,1.8 CRUZE AVEO G3 SONIC НОВИ 55567050 12992408

DEN 554.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Детали

Зафатнина:
55567050 12992408
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Година:
55567050 12992408
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
55567050 12992408
Име На Модел:
55567050 12992408
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Материјал Тип:
55567050 12992408
PABOKAY:
OCV0002
Свеж

Избор на клиенти