.

.

New
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА AN10 13 Ред Мотор Универзална Масло Кулер Релокација Комплет + Плетенка Најлон од Нерѓосувачки Челик, Нафта Линија Црна

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА AN10 13 Ред Мотор Универзална Масло Кулер Релокација Комплет + Плетенка Најлон од Нерѓосувачки Челик, Нафта

DEN 4813.00
DEN 5066.40

Стока
Достапно.


Универзален Мотор Пренос AN10 13 Ред Масло Кулер за Полнење + Масло Филтер за Релокација + Нафта Црни Линии
Професионалната инсталација се препорачува да се Излади моторното масло, пренос на нафта, или задното differentails Прав обложен за издржливост и оксидација заштита Високи перформанси за подобар систем за ладење Направен од висок квалитет на фабрикувани форма алуминиум 100% Сосема нови во кутија, никогаш не се користат или се инсталирани Апликација : Универзална за повеќето турбо автомобил Влезот / Излезот Големина : AN10
Масло Филтер Сендвич Плоча Адаптер : AN10 МОНТИРАЊЕ(2 ПАРЧИЊА), M20 x P1.5 (1 PCS), 3/4-16 UNF(1 PCS).
Масло линија должина : 70cm, 100cm, 120cm Оваа црево се направени од издржлив си-пи-и синтетички каучук цевка сплотени и обезбедени со Најлон и 308 Нерѓосувачки Челик надворешниот плетенка. Оваа црево е направен за да се спротивстави на екстремната топлина, абразија и корозија. Тоа нуди чувствувате флексибилност & виткање со максимална вакуум услуга. Работна Температура : -40 °С до +350 °F Притисок Толеранција : 1500 PSI Можете да ја користите оваа линија со трки на гориво, бензинска пумпа, горива со етанол, алкохол врз основа горива, моторно масло & coolant.
1 × 13 Ред Масло Кулер 3 × Масло Линии (120cm, 100cm, 70cm) 1 × Масло Филтер за Релокација
Smilar предмети за вашиот референца

Детали

Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум
Зафатнина:
1-1.5
Година:
2014
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Лесен за инсталација
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
МПЦ-2
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
MOFE
Автомобил Производител:
Субару
Свеж

Избор на клиенти