.

.

New
AN10 Масло Кулер Релокација Комплет Со Плетенка Најлон Нерѓосувачки Челик Масло Цевки Црна

AN10 Масло Кулер Релокација Комплет Со Плетенка Најлон Нерѓосувачки Челик Масло Цевки Црна

DEN 3536.00
DEN 3722.40

Стока
Достапно.

AN10 Масло Ладилник за Масло Филтер за Релокација Комплет + 3 PCS Плетенка Најлон од Нерѓосувачки Челик, Нафта Линија Црево Црна
Масло Филтер за Релокација : Bung Опфаќа Големина : 1/8 NPT Влезот/излезот Големина : ЕДЕН-10 Вклучува : 2 ПАРЧИЊА 1/8 NPT + 4 PCS AN10 ФИТИНГ + 1 парче M20 x P1.5 + 1 парче 3/4-16 UNF
Масло линија должина : 70cm, 100cm, 120cm Оваа црево се направени од издржлив си-пи-и синтетички каучук цевка сплотени и обезбедени со Најлон и 308 Нерѓосувачки Челик надворешниот плетенка. Оваа црево е направен за да се спротивстави на екстремната топлина, абразија и корозија. Тоа нуди чувствувате флексибилност & виткање со максимална вакуум услуга. Работна Температура : -40 °С до +350 °F Притисок Толеранција : 1500 PSI Можете да ја користите оваа линија со трки на гориво, бензинска пумпа, горива со етанол, алкохол врз основа горива, моторно масло & coolant.
1 × Масло Филтер За Релокација Комплет
3 × Плетенка Најлон Нерѓосувачки Челик Масло Линии (70 CM, 100 CM, 120 CM)
Слични предмети за вашиот референца

Детали

Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум
Зафатнина:
1-1.5
Објектот Висина:
13cm
Објектот Тежина:
4.75kg
Нема. на Цилиндри:
3 Цилиндар
Бренд Име:
MOFE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
МПЦ-7
Година:
2014
Специјални Функции:
Лесен за инсталација
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
32cm
Објектот Должина:
43cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Автомобил Производител:
Mazda
Свеж

Избор на клиенти