.

.

New
Масло Контрола Вентил 15330-21011 15330-21010 1533021011 1533021010 1533021020 1533021011 1AZMX00166 CTV210DO CTV240 TS1027 917210

Масло Контрола Вентил 15330-21011 15330-21010 1533021011 1533021010 1533021020 1533021011 1AZMX00166 CTV210DO CTV240 TS1027 917210

DEN 783.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Детали

Објектот Должина:
1inch
Година:
1533021011
Материјал Тип:
1533021011
Објектот Дијаметар:
1inch
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Зафатнина:
1533021011
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
1533021011
Име На Модел:
1533021011
PABOKAY:
OCV0009
Свеж

Избор на клиенти