.

.

New
FS Променлива Вентил Camshaft Времето Масло за Контрола на Електромагнетниот За Buick Кадилак Chevy GMC 12615613 12636175 917-219 QP03

FS Променлива Вентил Camshaft Времето Масло за Контрола на Електромагнетниот За Buick Кадилак Chevy GMC 12615613 12636175 917-219

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Детали

Објектот Должина:
1inch
Зафатнина:
999126361754 917-219 917219
Специјални Функции:
999126361754 917-219 917219
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Година:
999126361754 917-219 917219
Име На Модел:
999126361754 917-219 917219
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Материјал Тип:
999126361754 917-219 917219
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
PABOKAY
PABOKAY:
OCV00014
Свеж

Избор на клиенти